Разделы
Доменное имя, хостинг [29]
Инструменты для создания сайтов [11]
Полезно знать [261]
Бизнес [14]
Какой сайт создать?
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск
Друзья сайта

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » Статьи » Как создать сайт » БизнесЯк створити інтернет-магазин?

Як створити інтернет-магазин?

 

Для отримання більшого прибутку від діяльності в інтернеті є можливість створити власний інтернет-магазин. При цьому не потрібно налагоджувати поставку товару, його зберігання, так як можна стати ділянкою партнерських програм і проводити реалізацію товару, постачанням якого і реалізацією займається інша фірма. У цьому випадку сторонній інтернет-магазин виступає в якості посередника.

Основні способи створення інтернет-магазину

На сьогоднішній день можна виділити наступні основні способи створення інтернет-магазину в мережі:

1. Замовлення проекту у фірми, на якій працюють програмісти і дизайнери через віддалений доступ. Враховуючи той факт, що інтернетом користуються в індустріально розвинених країнах практично всі жителі, поява такої великої кількості фірм, які займаються створенням сайтів, призвело до можливості зробити свій проект в інтернеті всього лише за допомогою оформлення заявки, обговорення особливостей майбутнього сайту та оплати роботи після надання її результату замовникові. Тепер кожен може стати власникам повноцінного інтернет-ресурсу, проте вартість подібних послуг, враховуючи розцінки конкретної фірми і складність робіт, може бути дуже великою. Тому не кожен може реалізувати свою мрію по створенню інтернет-магазину.

2. Створення інтернет-магазину за допомогою CMS - дуже поширений метод, який не тільки користується великим попитом, але і навколо нього ходить велика кількість суперечок. При цьому зауважимо, що не CMS можуть послужити основою для створення інтернет-магазину: деякі «заточені» під блоги, інші інформаційні портали. Популярність CMS пов'язана з тим, що більшість людей вважаю використання цієї схеми створення сайту в інтернеті простим і вигідним способом здійснення своїх планів: є багато безкоштовних CMS з шаблонами, плагінами (процес роботи з ними, в деяких випадках потрібне знання іноземної мови).

При цьому не потрібно знати мови програмування PHP або HTML, вміти поводитися з базою даної і тегами оформлення тексту, сторінок. Однак ця думка лише оману багатьох, так як для творення справді професійного сайту, який буде виводитися в першу десятку видачі пошукових машин, потрібно створювати власні шаблони і плагіни, оформлення, чого не можна зробити, без знання мови PHP.

Для того щоб уникнути проблеми в майбутньому, після вкладення великої суми в свій проект, створення професійного інтернет-магазину потрібно починати з вивчення мов програмування.

 

Категория: Бизнес | Добавил: admin (07.11.2015)
Просмотров: 1860 | Теги: створення сайту, створити інтернет магазин
Всего комментариев: 0

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

 


    

Вторник, 27.02.2024, 15:50

 Вы вошли как Гость

Группа "Гости"

          Приветствую Вас Гость

          RSS

 

 Copyright MyCorp © 2024 
Сохранить