Разделы
Бизнес [985]
Карьера [133]
Образование [60]
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск
Друзья сайта

Статистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0
Главная » Статьи » Бизнес и карьера » БизнесЯк започаткувати власний бізнес

Як започаткувати власний бізнес

 

власний бізнесВирішили відкрити власний бізнес створивши своє підприємство але не знаєте з чого почати? Насамперед, вам слід визначити сферу діяльності вашої фірми, тобто чи будете ви займатися виробничою діяльністю, чи будете задіяні в сфері послуг. Окрім того, треба визначити бажані обороти підприємства й цільову групу, оскільки ці фактори будуть зумовлювати розвиток підприємства. Другим не менш важливим аспектом є вирішення питання форми підприємства. Якщо ви оберете реєстрацію юридичної особи, то повинні розуміти, що це потягне за собою труднощі в її реєстрації. Хоча така форма підприємства має багато переваг перед СПД. Найпоширенішою формою господарських товариств є господарські товариства з обмеженою відповідальністю. Це зумовлено тим, що вони краще за все підходять, як для ведення малого, так и для середнього бізнесу, а окрім того, у порівнянні з іншими господарськими товариствами для них передбачені мінімальні умови для реєстрації. Товариство з обмеженою відповідальністю або ТОВ це організація, суб'єкт господарювання, статутний капітал якої поділений на частки, розмір яких встановлюється статутом товариства.
Є два способи розпочати свою справу у форматі ТОВ: 
купити діюче підприємство з чітко налагодженим бізнесом;
розпочати власний бізнес з нуля.
Безумовно, перший спосіб найбільш легкий, оскільки ви купляєте чітко налагоджений діючий бізнес. Єдиним недоліком його є лише значні фінансові витрати на придбання такого бізнесу. Другий варіант значно складніший але він передбачає й значно менші фінансові витрати. Який спосіб ви не оберете але ТОВ має документи відповідно до яких воно веде свою діяльність.
Основним регулятивним документом діяльності товариства є статут. Цей документ є найважливішим, оскільки нормативно визначає всі аспекти створення, діяльності та реорганізації або ліквідації ТОВ. Саме в статуті зазначаються всі відомості щодо підприємства, його організаційно правова форма, юридична та фактична адреси, його учасники, органи управління, мета створення та ін. питання.
Безумовно оренда землі є однією з найважливіших умов ведення бізнесу, якщо коштів на купівлю земельної ділянки у вас не вистачає або з ін. причин, то оренда стане оптимальним варіантом.
Найперші кроки, які вам треба буде зробити в започаткуванні власного бізнесу, так це зареєструвати підприємство в різних державних інстанціях. Треба розуміти, що реєстрація юридичної особи на відміну від реєстрації фізичної особи підприємця є набагато складнішою, а тому буде краще, якщо ви доручите її спеціалізованій фірмі.

Категория: Бизнес | Добавил: admin (05.03.2015)
Просмотров: 1640 | Теги: власний бізнес, собственный бизнес
Всего комментариев: 0

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

 


    

Суббота, 17.11.2018, 07:20

 Вы вошли как Гость

Группа "Гости"

          Приветствую Вас Гость

          RSS

 

 Copyright MyCorp © 2018 
Сохранить