Разделы
Улыбнитесь [24]
Мнения Суждения [148]
Полезная информация [608]
Здоровье [189]
Психология для жизни [83]
Непознанное [57]
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск
Друзья сайта

Статистика

Онлайн всего: 9
Гостей: 7
Пользователей: 2

UgrasalOa, PNP


Главная » Статьи » Разное » Полезная информацияЯк отримати кадастровий номер на земельну ділянку
Як отримати кадастровий номер на земельну ділянку

земельный участокКадастрова виписка щодо об'єктів нерухомості містить в собі такі відомості державного кадастру нерухомості, як вартість земельної ділянки, площа земельної ділянки, категорія земель, ім'я правовласника, вид права . Відомості, які є в кадастрової виписки, вважаються загальнодоступними і можуть надаватися будь-якому громадянинові України за заявою .

Кадастровий номер або точну адресу земельної ділянки, паспорт, або документ, який може його замінити, поштовий конверт, якщо заяву потрібно відправити поштою, можливість доступу в інтернет.

Інструкція для того як отримати кадастровий номер на земельну ділянку.

1 . Виготовлення, а також видача кадастрових виписок щодо земельних ділянок здійснюють територіальні підрозділи державного управління під назвою "Земельна кадастрова палата" . Можна дізнатися адресу і графік роботи необхідної відділу можливо на Порталі послуг служби державної реєстрації, Мінекономрозвитку. Якщо кадастрова виписка необхідна для проведення робіт, які пов'язані з межеванієм земельної ділянки, за цим документом, звертається, як правило, кадастровий інженер конкретної організації.

2 . Необхідно заплатити за послуги кадастрової палати за видачу та підготовку кадастрової виписки . Все це можна зробити також за допомогою банку, або поштовим переказом. Вартість цієї виписки налічує чотириста рублів. Квитанцію про виплату потрібно представити в так звану кадастрову палату із заявами про надання інформації у формі виписки про той чи інший земельній ділянці .

3 Потім можна піти в кадастрову палату, щоб подати заяву на надання кадастрової виписки . Ця заява співробітник кадастрової палати, як правило, заповнює самостійно. Заявнику необхідно просто його підписати. У цій заяві має зазначатися кадастровий номер земельної ділянки. Якщо заявнику кадастровий номер невідомий, можна обійтися точною адресою . У даному випадку працівники кадастрової палати, користуючись даними кадастру, самостійно визначать номер ділянки . Крім того, потрібно внести паспортні дані про заявника . У заяві потрібно визначити всі способи отримання виписки і потрібно число примірників.

4 . Законодавством України передбачено надання різних відомостей державного кадастру нерухомості в період п'яти робочих днів. Тим самим, через п'ять днів після подачі необхідного заяви можна знову піти в кадастрову палату, щоб отримати виписку про земельні ділянці.


Категория: Полезная информация | Добавил: admin (16.09.2013)
Просмотров: 1810 | Теги: Як отримати кадастровий номер на зе
Всего комментариев: 0

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

 


    

Понедельник, 23.04.2018, 07:54

 Вы вошли как Гость

Группа "Гости"

          Приветствую Вас Гость

          RSS

 

 Copyright MyCorp © 2018 
Сохранить