Разделы
Как заработать в интернете [229]
Как заработать в реале [41]
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск
Друзья сайта

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0




Главная » Статьи » Как заработать » Как заработать в интернете



Що робити фрілансеру, якщо клієнт відмовляється платити?

Що робити фрілансеру, якщо клієнт відмовляється платити?

 

заработок в интернете, фрилансВідсутність оплати з боку замовника викликає розгубленість, обурення і відчуття фінансової незахищеності. Відправляючи роботу клієнту через відомі біржі фрілансу, ви розраховуєте швидко отримати гроші.

На жаль, завжди знайдуться ті, хто не платить або платить з затримками. Ось поради, що робити, щоб уникнути або мінімізувати наслідки від таких неприємних ситуацій.

Ввічливе нагадування

Іноді замовник не платить просто тому, що він зайнятий або не вміє грамотно організувати роботу. Надішліть йому доброзичливе нагадування через онлайн-біржу. Поцікавтеся, чи не виникли у нього питання щодо виконаної вами роботи. «Вічлеве нагадування» нагадає забудькуватому клієнту про неоплачений проект і дозволить м'яко, але однозначно продемонструвати, що ви не маєте наміру працювати безкоштовно.

* Зберігайте всю переписку з клієнтом, в тому числі через біржу: так у вас буде доказ того, що ви намагалися отримати оплату. Найчастіше одного документального підтвердження достатньо, щоб банківський рахунок поповнився потрібною сумою.

Беріть передоплату

Якщо ви ніколи раніше не брали передоплату або вважаєте, що це недоречно, непристойно або неправильно - забудьте! Ви - виконавець, сторона, яка найбільше зацікавлена ​​в отриманні прибутку за свій витрачений час.

У передоплаті немає нічого жахливого і клієнт це розуміє. Передоплата для фрілансера - гарантія платоспроможності клієнта і серйозності його намірів.

Обговоріть з клієнтом розмір передоплати і процес її виплати: це може бути як 30% так і 100%.

Негативний відгук

Більшість онлайн-бірж для фрілансерів дозволяють залишати відгуки в профілях замовників - як позитивні, так і негативні. Скористайтеся цією функцією, якщо ви зіткнулися з клієнтом-неплатником. Це також дозволить захистити інших фрілансерів від попадання в подібні ситуації. Перш ніж залишити відгук, ознайомтеся з політикою зворотного зв'язку на біржі, через яку ви отримали замовлення. Підкресліть у відгуку, що ви не отримали оплату за виконаний проект.

Це не тільки впливає на ваш дохід, а й заважає вашої співпраці з біржею.

* Будьте уважні: на багатьох сайтах діють правила щодо інформації, яку клієнти і фрілансери можуть публікувати в розділі зворотного зв'язку. Їх порушення може позбавити вас права отримати оплату за виконані роботи.

Використовуйте інші способи захисту

Правила деяких бірж дозволяють користувачам вживати заходів для стягнення платежів за межами ресурсу. Уточніть у адміністраторів, чи можете ви найняти адвоката, звернутися до суду або залучити агентство по стягненню боргів.

Для захисту від неплатників необхідно застосовувати попереджуючий підхід, щоб запобігти потенційні грошові втрати. Наведені вище рекомендації можуть допомогти вирішити виниклу проблему, але не забувайте про заходи обережності.

Автор фрілансер  Олег Ковтало

За матеріалами biznes-kopilka.com

Ретельно вибирайте клієнтів для співпраці: ретельно ознайомтеся з їх історією на біржі і прочитайте відгуки інших фрілансерів. Якщо в профілі клієнта ви побачите негативні відгуки, пов'язані з неоплаченими рахунками, скопіюйте їх в окремий файл і відправте адміністраторам біржі. Повідомте, що у вас є сумніви з приводу надійності цього клієнта. Порядні замовники так само важливі для біржі, як і сумлінні фрілансери.

Категория: Как заработать в интернете | Добавил: admin (23.01.2017)
Просмотров: 1645 | Теги: Фрилансеры, фриланс, фріланс, фрілансери
Всего комментариев: 0

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

 


    

Среда, 24.04.2024, 19:57

 Вы вошли как Гость

Группа "Гости"

          Приветствую Вас Гость

          RSS

 

 Copyright MyCorp © 2024 
Сохранить