Разделы
Улыбнитесь [24]
Мнения Суждения [148]
Полезная информация [608]
Здоровье [189]
Психология для жизни [83]
Непознанное [57]
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск
Друзья сайта

Статистика

Онлайн всего: 8
Гостей: 7
Пользователей: 1

Larsonfush


Главная » Статьи » Разное » Психология для жизниЯкий середній час реакції людини?

Який середній час реакції людини?

 

У дослідженні, опублікованому в журналі спортивної підготовки в 2010 році показало, що спортсмени NCAA мали швидкість реакції 0,203 секунди в середньому. Цей тест використовується в якості стимулу. Коли результати були виміряні за допомогою комп'ютера, вони були помітно повільніше, із середнім часом реакції 0,268 секунди, згідно з данними дослідження, проведеного вченими Університету Клемсона.

Багатоповторні випробування кожної людини в досить великій тестовій групі повинні були зроблені для отримання достовірних даних. У дослідженні, опублікованому в 1899 році в журналі антропологічного інституту визначили, що швидкість реакції людини менша на слухові стимули, на відміну від зорових стимулів. Чим більш складні задачі для реагування повинні бути виконані, тим повільніше їх час реакції буде, припускаючи, що складніша відповідь вимагає більше пізнавальної діяльності, а, отже, за своєю природою потребує більше часу реакції. Випробування опубліковане в 1907 році в Архіві психології представило докази, що якщо стимул сильніше, то час реакції буде швидшим.

Такий фактор, як статевий диморфізм також впливає на час реакції, зокрема, стосується слухових стимулів, згідно з даними дослідження, опублікованого в 2011 році PLoS ONE. Олімпійські бігуни в Пекіні також підлягали тестам. Вимірявши їх час реакції біли отримані такі результати: чоловіки бігуни мали середній час реакції 166 мс, або 0,166 секунди, в той час як жінки бігуни мали в середньому 189 мілісекунд, або 0,189 секунди. У цьому ж тесті, дослідники встановили, що в одному з 1000 запусків, самець і самка спринтер може досягати 109 мс і 121 мс швидкості реакції відповідно.

Реакція людини

Час реакції людини – це час від початку доставки сигналу до відповідной реакції організму.  Час реакції людини розділяється на три етапи: на час для тих нервових імпульсів, що проходять від рецептора до кори головного мозку; час, який потрібен, щоб опрацювати ті нервові імпульси і організувати відповідну реакцію в центральній нервовій системі; і час який необхідний організму виконати відповідні дії. Реакція людини залежить від модальності стимулу, який є, а також від типу сигналу-подразника; інтенсивності подразника; ступеня кондиціонування; налаштованості на сприйняття через сигнал; віку і статі; і складність реакції (проста або селективна).

Швидкість реакції людини на дискретні незалежні подразники змінюється в межах широкого діапазону. Для простої реакції середній час реакції в найсприятливіших випадках становить не менше ніж 0.15 секунди (визнання візуальних зображень становить не менше ніж 0.4 секунди). Реакція людини є одним з найбільш важливих факторів у екстремальних професіях. Це визначає психофізіологічні можливості людей працювати операторами, пілотами, космонавтами, водіями, і так далі.

Категория: Психология для жизни | Добавил: admin (19.02.2017)
Просмотров: 1192 | Теги: час реакції людини, швидкість реакції людини, реакція людини
Всего комментариев: 0

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

 


    

Понедельник, 22.10.2018, 21:46

 Вы вошли как Гость

Группа "Гости"

          Приветствую Вас Гость

          RSS

 

 Copyright MyCorp © 2018 
Сохранить