Яким має бути сайт.

Яким має бути сайт

 

Якщо ви вирішили розпочати або розвинути свій власний бізнес, вам просто необхідно подумати про створення сайту, який би допоміг вам розкрити всі перспективи вашої справи. Адже з розвитком IT-технологій стає все більш непристойним не мати власної сторінки в Інтернеті.

Сучасні технології дозволяють вибрати з величезної кількості варіантів, як за вартістю, так і за загальної спрямованості.
Отже, в залежності від ваших цілей і ресурсів, розглянемо наступні варіанти:

Створення флеш сайту. Колись це був один з найкращих способів заявити про себе. Коштував такий проект дорого, ніж звичайний статичний сайт , але, якісний флеш-сайт практично напевно запам'ятається будь-якому відвідувачу і досягне своїх основних цілей: підвищить престиж вашої компанії і збільшить продажі. Раніше створення флеш-сайтів обмежувалося невисокою якістю Інтернет послуг.

Створення сайту-візитки. Такий варіант підійде тим, хто поки не готовий витратити значні кошти на власний Інтернет-ресурс.Це створення кілька сторінок (зазвичай 1-5), на яких міститиметься повна інформація про компанію. Серед плюсів таких сайтів можна відзначити невелику вартість, простота системи управління, зручний інтерфейс і оригінальний дизайн.

Створення сайту-магазину. З кожним роком Інтернет-магазини набирають все більшої популярності: дуже багато людей зрозуміли, що необов'язково виходити з дому, щоб зробити покупку.

Створення корпоративного сайту. Такий тип сайту створюється як для відвідувачів-клієнтів, так і для співробітників.

Web-дизайн при створенні сайту грає важливу роль. Створення красивих web-сайтів спирається не тільки на креативну складову, а й на високий професіоналізм. Адже тільки злагоджений дует цих двох складових, дозволяє нам впродовж стількох років добре робити нашу роботу.

Добре і ретельно продуманий сайт, зрозумілий для будь-якого користувача. Інтерфейс сайту повинен бути виконаний таким чином, щоб він враховував як всілякі розділи сайту, так і окремі його сторінки. Тоді зрозуміла і зручна навігація по сайту допоможе відвідувачу швидко і легко знаходити необхідну інформацію і з будь-якого рівня моментально повертатися на головну сторінку сайту.

Для оптимізації та просування сайту, необхідно для кожної сторінки, яка містить якісну інформацію, скласти опис для пошукачів і підібрати ключові слова. Дуже серйозно треба поставитися до розміщення рекламних банерів і контекстних реклам. Не бажано їх використання в дизайні сайту, оскільки можуть виникнути такі ситуації, при яких поряд з вашим логотипом може виявитися реклама конкуруючого сайту або будь-якого іншого.

Чи не ефективно, коли відвідувачі натикаються на порожні сторінки з повідомленнями, що дані сторінки ще наповнюються інформацією.

Категория: Полезно знать | Добавил: admin (05.11.2013)
Просмотров: 1230 | Теги: створення сайту львів, створення сайту
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Больше информации