Гра The Sims - місто Вашої мрії для дівчат та хлопців

Гра The Sims - місто Вашої мрії для дівчат та хлопців

 

игры для детей, гра для дівчат та хлопців, гра для дітейЄ дуже цікава гара, там завжди світить сонце, на небі - ні хмарки, трава на газонах зелена, а всі сусіди доброзичливі і привітні.

Це не сон і не чергова варіація на тему Плезантвіль, це прекрасне квітуче місто, відвідати яке кожному пропонує гра The Sims. Це творіння американських розробників в жанрі «симулятор бога», яке володіє безмежними можливостями по частині створення людей і управління ними, ще в грі є домашні тварини за якими потрібно доглядати, є ще такий сайт games-girll.com, на ньому дуже багато ігор з тваринами.

Створення персонажа у грі

Для початку гра The Sims пропонує гравцеві створити персонажа. Це може бути як доросла людина, так і дитина. Конструктор зовнішності дозволяє створити героя з унікальними рисами обличчя. Можна зробити його схожим на кого-небудь зі світу кіно та музики, або навіть створити свій власний клон. До речі, найчастіше гравці вибирають саме останній варіант.  

Вступаючи в гру, можна побачити, що над кожним Сімом, а саме так називаються всі персонажі гри, є індикатор у формі восьмигранника. Спочатку він зеленого кольору. Це означає, що Ваш підопічний ситий і всім задоволений. У міру того, як у нього будуть з'являтися потреби, цей індикатор буде міняти колір до червоного. Для того щоб дізнатися, чого саме не вистачає Сіму, потрібно проаналізувати спеціальне табло внизу екрану. На ньому показані всі основні потреби: харчування, сон, гігієна, спілкування, розваги, комфорт і затишок. У цьому плані гра The Sims якнайкраще відображає поведінку реальних людей. Якщо ми не отримуємо всього необхідного, ми теж стаємо спочатку ледачими, потім дратівливими і злими. Так само і в грі.  

Гра вечірка

Для того щоб сим не відчував себе самотнім, йому потрібно заводити друзів. Необхідно спочатку влаштувати невелику вечірку, на яку з задоволенням зберуться всі сусіди. Там потрібно буде заводити знайомства. У міру виникнення симпатії між персонажами зав'язується дружба. Згодом ці відношення потрібно підтримувати телефонними розмовами і запрошенням у гості.

Гра The Sims також відображає сферу відносин між статями. Якщо відразу не створювати цілу сім'ю, а обмежитися тільки одним Сімом, то рано чи пізно у нього виникне бажання знайти собі партнера. Для розвитку романтичних відносин потрібно спочатку стати одним обраного Сіма.

Подорожі по місту різноманітні. Спочатку гра The Sims дозволяла переміщення тільки в межах своєї вулиці і центру міста. У наступних іграх серії, а їх всього три, стали можливі походи в ресторани, навчання в університеті, походи по магазинах і навіть поїздки в відпустки.

Персонажі також змінювалися. Спочатку незмінні, вони у другій частині гри вже мали умовний вік, потім їх зовнішність стала схильна до модифікаціям під час гри, вони навчилися худнути і одужувати. Пластичних операцій в грі, правда, поки немає. Так що чим далі, тим більше гра The Sims починає бути схожою на справжню людську долю. Ось тільки сонце там завжди світить однаково яскраво, і в небі - ні хмаринки.

Категория: Игры | Добавил: admin (05.08.2016)
Просмотров: 1345 | Теги: гра для дітей, гра для дівчат та хлопців, Игры для детей, The Sims
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Больше информации