Як знайти хорошу роботу або хорошого співробітника в Києві
Пошук хорошого працівника, як і пошук перспективної роботи, нагадує вічну історію про «другу половинку». Десь партнер існує. Але як його знайти?
Не гайте часу
Якщо хочете швидше знайти роботу або співробітника, краще розмістити оголошення в найпопулярнішому виданні Києва від компанії «Робота Плюс». Тисніть на посилання та переходьте на Pro-Robotu.ua. Це офіційний сайт тижневика "Пропоную Роботу". Це видання охоплює мільйонну аудиторію. За одну-дві хвилини ви сповіщаєте про свою вакансію всю Україну. Бо, ледве ви розміщуєте ваше оголошення – воно зразу потрапляє в розділ "Вакансії" і стає доступним для пошуку. Якщо ви шукаєте роботу – вам досить подати заявку online за допомогою електронної форми.
На відміну від автоматичних сервісів, це живий майданчик: фахівці зв'яжуться з вами, щоб підібрати найефективніший варіант розміщення. Це допомагає дуже швидко знайти роботодавця або співробітників. Зауважте: видання компанії мають широке поширення. Наприклад: на безоплатній основі потрапляють до центрів зайнятості. Щотижневі оновлення роблять їх максимально актуальними. Не поспішайте йти з ресурсу. Скористайтеся пошуком по сайту. Можливо, серед оголошень вже є той, кого ви шукаєте. Уважно вивчіть інші розділи. Насамперед – «Інтерв'ю та статті». Там ви знайдете чимало цікавого та корисного:
Тут зможуть знайти роботу в Києві всі бажаючі. З будь-якого регіону України. Керівникам варто оформити підписку на цей тижневик. З ним питання пошуку працівників стає простим.
Поради роботодавцю1. Не обмежуйтеся стандартними фразами. Якщо для вас важливо, щоб людина була не балакучою, або ще щось, – вкажіть це в оголошенні. Важливо, щоб претендент добре зрозумів, чого від нього чекають. 2. Запросіть на співбесіду декілька претендентів. Ви одразу побачите, як людина вміє спілкуватися з незнайомцями, конкурувати, витримувати тиск, та інше. 3. Для другої зустрічі покличте ще інтерв'юерів. Це можуть бути ваші досвідчені працівники або потенційні клієнти. Зробіть такий собі «тест-драйв» в умовах наближених до реальних. 4. Розробіть тестове завдання і подивіться, як здобувачі з ним впораються. На цьому не варто економити час.
Поради здобувачеві1. Не чекайте, поки вас знайдуть. Підписуйтесь на розсилку. Відстежуйте оголошення самі. 2. Перш, ніж відповісти, ретельно вивчайте підприємство. Придивіться до таких розділів, як «Про нас», «Місія», тощо. Звертаючись до інтерв'юера, підкреслюйте, що поділяєте цінності компанії. (Зрозуміло, якщо це так) 3. Не обіцяйте того, чого не вмієте. Якщо вам не вистачає знань і досвіду, підкресліть свою готовність вчитися. 4. Заздалегідь подумайте про можливість кар'єрного росту. Чи вона є. Чи вона вам потрібна. Чого, окрім грошей, ви чекаєте від цієї роботи. 5. Пам'ятайте: роботодавець шукає того, хто принесе підприємству прибуток. Розкажіть йому, як ви це зробите. І робота стане вашою. | |
Категория: Карьера | Добавил: admin (30.06.2019) | |
Просмотров: 1058 | |
Всего комментариев: 0 | |